Optymalna pielęgnacja o poranku od Philips

Poranne czynności pielęgnacyjne mogą zadecydować o tym, czy dzień będzie udany

Z pewnością każdy zna powiedzenie „wstać lewą nogą”. Przemawia to w szczególności do kobiet, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że udany lub kiepski poranek może rzutować na cały dzień. Choć w rzeczywistości to, którą nogą wstajemy z łóżka, ma niewielki wpływ na przebieg naszego dnia i ważny jest o każdy element porannych rytuałów, np. przegląd najświeższych informacji, filiżanka ulubionej kawy, czy jogging, czas, który poświęcamy  urodzie rano, może wpływać na naszą samoocenę w ciągu całego dnia.

W badaniu Philips Global Beauty Index wiele kobiet deklaruje, że po wykonaniu porannych zabiegów pielęgnacyjnych bardziej się sobie podoba: 37% ankietowanych twierdzi, że czuje się wówczas bardziej gotowa stawić czoła nowemu dniu w porównaniu do zaledwie 24%, dla których nie ma to znaczenia. Zależność ta potwierdza pozytywny wpływ rytuałów pielęgnacyjnych na samopoczucie i postawę wobec rozpoczynającego się dnia. Warto więc przywiązywać wagę do porannych czynności pielęgnacyjnych, wygospodarować rano kilka chwil dla siebie i postawiać na sprawdzone i szybkie metody, takie jak oczyszczanie twarzy z Philips VisaPure.

Nowe kompaktowe urządzenie do oczyszczania twarzy VisaPure Mini to idealne rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu o poranku i nie tylko. VisaPure Mini zapewnia sześciokrotnie lepsze efekty niż oczyszczanie dłońmi, ale jednocześnie jest bardzo łagodne dla skóry, więc można stosować je dwa razy w ciągu dnia. Obrotowy ruch szczoteczki i 17 000 miękkich włosków skutecznie i szybko usuwa z powierzchni skóry zanieczyszczenia oraz pozostałości makijażu. W rezultacie pory są głęboko oczyszczane, a skóra wygląda promiennie. W dodatku na zabieg oczyszczania wystarczy przeznaczyć tylko 1 minuta, a to ważne zwłaszcza, jeśli rano zwykle się spieszysz.

VisaPure Mini w wersji podróżnej można mieć przy sobie zawsze i wszędzie, bo bez problemu zmieści się w torebce lub kosmetyczce. To znaczy, że w razie potrzeby twarz można oczyścić także w ciągu dnia, np. przed treningiem lub wizytą u kosmetyczki.

Rekomendowane cena urządzenia Philips VisaPure Mini BSC111/06 wynosi 229 zł.